JE ČAS ZPOMALIT

A NAJÍT ZTRACENOU ROVNOVÁHU

Lucie Vrzoňová – fyzioterapeut | tel: 608 902 675 | lucie@studiorovnovaha.cz

Příjemné malé studio, které Vás naplní klidem, laskavostí a radostí z vlastního pohybu nebo péče o Vaše tělo formou masáží.

SHIATSU

jde o japonskou masáž, kde se pracuje se systémem akupunkturních drah známých z čínské medicíny. V překladu shiatsu znamená tlak prsty, ale také se používají palce, dlaně a někdy také kolena, lokty a chodidla. Shiatsu pracuje s 12 hlavními meridiány, které jsou pojmenovány dle tělesných orgánů a do určité míry s nimi souvisejí.

Shiatsu používá nejrůznější druhy jemné manipulace, využívá rotace od velkých kloubů po ty nejmenší. Dokáže uvolnit pomocí protahování končetin i trupu, využívá nejrůznější masážní techniky, které se však provádějí jemně, bezbolestně, aby se tělo uvolnilo a umožnilo vybočeným obratlům i kloubům návrat na původní místo. Masáž se provádí v pohodlném oblečení na futonu na zemi. Shiatsu může pomoci odstranit únavu, při problémech psychosomatického charakteru, u poruch pohybového aparátu, při nespavosti. Avšak největší přínos spočívá v prevenci, tím, že člověka pomůže dostat do rovnováhy.

Lucie Vrzoňová tel.: 608 902 675

60 min. | 950 Kč
90 min. | 1 300 Kč